Hagi Onjou appears in Nanairo Kanata as a não classificado character with até as orelhas azul hair and amarelo eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 111994 |
|---|---|
| Nome | Hagi Onjou |
| Outros Nomes | 園城ハギ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Nanairo Kanata |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sapuri Misaki, 美咲さぷり, みさき さぷり |
| Tags | twin, kimono, odango |
| Personalidade | |
| Birthday | December 3 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 145cm |
| Weight | 39kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 76cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagi Onjou
Perfil
Hagi Onjou is a character from Nanairo Kanata.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Azul hair that is Até as Orelhas length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até as Orelhas | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |

Facebook 
Nanairo Kanata