Rururara Rururira is a não classificado character from Dokusenjima "Anta o Suki ni Naru Kurai Nara Haramasareta Hou ga Mashi yo!" known for quadril / depois do quadril branco hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92032 |
|---|---|
| Nome | Rururara Rururira |
| Outros Nomes | ルルリラ・ルルララ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Dokusenjima "Anta o Suki ni Naru Kurai Nara Haramasareta Hou ga Mashi yo!" |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | August 1 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 150cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rururara Rururira
Perfil
Rururara Rururira is a character from Dokusenjima "Anta o Suki ni Naru Kurai Nara Haramasareta Hou ga Mashi yo!".
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Dokusenjima "Anta o Suki ni Naru Kurai Nara Haramasareta Hou ga Mashi yo!"