One of the notable characters from Idol ★ Clinic - Koi no Kusuri de H na Shohou, Momiji Akizuki is recognized for até a cintura loiro / amarelo hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92339 |
|---|---|
| Nome | Momiji Akizuki |
| Outros Nomes | 秋月 椛 (あきづき もみじ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Idol ★ Clinic - Koi no Kusuri de H na Shohou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hiyori Usami, 宇佐美日和, うさみ ひより |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momiji Akizuki
Perfil
Momiji Akizuki is a character from Idol ★ Clinic - Koi no Kusuri de H na Shohou.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Idol ★ Clinic - Koi no Kusuri de H na Shohou