☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 97921 |
|---|---|
| Nome | Akane Kuryuu |
| Outros Nomes | 栗生 茜 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kin'iro Loveriche |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nen Tsuchiya, 土屋 粘, |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | September 13 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 148cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 81cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane Kuryuu
Perfil
Anime girl Akane Kuryuu is a character from Kin'iro Loveriche.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Vermelho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Solomen joined |
| LxL joined |
Natsumimi rated Uruwashi no Yoi no Tsuki ★★★★★
|

Facebook 

Kin'iro Loveriche
Natsumimi rated