Yuno Kawakami is an unsorted character from Summer known for 齐肩 棕色 hair and 綠色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 110935 |
|---|---|
| Name | Yuno Kawakami |
| Other Names | 川上由乃 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Summer |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Megu Ashiro, 城めぐ, あしろ めぐ |
| Tags | school uniform, choker, hat |
| Personality | |
| Birthday | February 1 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 152cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuno Kawakami
Profile
Yuno Kawakami is a character from Summer.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 棕色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Summer