Kumi Morino is a character from Kemonomichi ☆ Girlish Square featuring 齐腰 棕色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112640 |
|---|---|
| Name | Kumi Morino |
| Other Names | 森野 球美 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kemonomichi ☆ Girlish Square |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumi Morino
Profile
Kumi Morino is a character from Kemonomichi ☆ Girlish Square.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 棕色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
15 
Facebook 
Kemonomichi ☆ Girlish Square