Honami Okudera is an unsorted character from Saimin Seishidou known for 脖子 褐色 hair and 紫色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 114128 |
|---|---|
| Name | Honami Okudera |
| Other Names | 奥寺穂奈美 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Seishidou |
| Media Type | manga |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Weight | 39kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| School Year | 1st Year Class F |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Honami Okudera
Profile
Honami Okudera is a character from Saimin Seishidou.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 褐色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 褐色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 