Varuna Riel is a character from Judgement Chime featuring very long 金发 hair, 紫色 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 12241 |
|---|---|
| Name | Varuna Riel |
| Other Names | ヴァルナ=リエル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Judgement Chime |
| Media Type | light novel |
| Voiced By | Nana Mizuki, 水樹奈々, みずき なな |
| Tags | school uniform, stockings, bow, pointy ears, hair ribbons |
| Personality | |
| Age | 18 |
| Birthday | September 19 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 164cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Varuna Riel
Profile
Varuna Riel is a character from Judgement Chime.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |

Facebook 
Judgement Chime