Rin Saegusa is a character from Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ featuring very long 金发 hair and 黑色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1408 |
|---|---|
| Name | Rin Saegusa |
| Other Names | 三枝 凛(さえぐさ りん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | hairband, frills, bow |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Saegusa
Profile
Rin Saegusa is a character from Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~.
They have been indexed as 女性 成人 with 黑色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黑色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |

Facebook 
Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~