Yuno Hirasaka is a character from Dolphin Wave featuring very long 黑色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 147973 |
|---|---|
| Name | Yuno Hirasaka |
| Other Names | 比良逆憂乃 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Dolphin Wave |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Chiaki Takahashi, たかはし智秋, たかはし ちあき |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | June 23 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 170cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuno Hirasaka
Profile
Yuno Hirasaka is a character from Dolphin Wave.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 黑色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |
3
43
13
53
Facebook 
Dolphin Wave