Mayaka Jinno is an unsorted character from Jikan Fuusa known for 齐肩 粉红色 hair and 红色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 47374 |
|---|---|
| Name | Mayaka Jinno |
| Other Names | 神野 麻耶佳 (じんの まやか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jikan Fuusa |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | twintails, hair ribbons, hair loop, school uniform, tie, plaid, tights, hinnyuu, sneakers |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Role | Osananajimi |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayaka Jinno
Profile
Mayaka Jinno is a character from Jikan Fuusa.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 粉红色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 粉红色 | (红色) |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lmntrix joined |
| MeiMeiMei joined |
1
15 
Facebook 
Jikan Fuusa