Miyuki is a character from Anata, Minaide... featuring 齐胸 蓝色 hair and 黄色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 50942 |
|---|---|
| Name | Miyuki |
| Other Names | みゆき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Anata, Minaide... |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | tights, bracelet, skirt, t-shirt, belt |
| Personality | |
| Age | 25 |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyuki
Profile
Miyuki is a character from Anata, Minaide....
They have been indexed as 女性 成人 with 黄色 eyes and 蓝色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |

Facebook 
Anata, Minaide...