One of the notable characters from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~, Koharu Inuzuka is recognized for 齐肩 金发 hair and 綠色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56262 |
|---|---|
| Name | Koharu Inuzuka |
| Other Names | 犬塚 小春 (いぬづか こはる) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | school uniform, knee highs, twintails, hair intakes, hair ribbons, plaid, chibi |
| Personality | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 155cm |
| Bust | 84cm |
| Cup Size | D |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Inuzuka
Profile
Koharu Inuzuka is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 金发 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations | Relations Graph
Classmate of Ryousuke Tendou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| johnphillipelliott joined |
ra2i3l faved The Strongest Job Is Apparently Not a Hero or a Sage, but an Appraiser (Provisional)!
|
9 
Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~
ra2i3l faved