Happiness Ayase is a sub character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ known for 齐胸 紫色 hair and 紫色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56267 |
|---|---|
| Name | Happiness Ayase |
| Other Names | 綾瀬 幸子 (あやせ はぴねす) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | chibi |
| Personality | |
| Birthday | June 12 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Cup Size | D |
| Waist | 55cm |
| Hips | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Happiness Ayase
Profile
Happiness Ayase is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as 女性 成人 with 紫色 eyes and 紫色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations | Relations Graph
Adviser of Ryousuke Tendou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lmntrix joined |
| MeiMeiMei joined |

Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~