Yui Izushi is a character from Southern Cross Love Song featuring 齐腰 黑色 hair and 棕色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70075 |
|---|---|
| Name | Yui Izushi |
| Other Names | 出石 ゆい (いずし ゆい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Southern Cross Love Song |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, twintails, hair ribbons, shorts, tail, hinnyuu |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Izushi
Profile
Yui Izushi is a character from Southern Cross Love Song.
They have been indexed as 女性 青少年 with 棕色 eyes and 黑色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| splorg33 joined |
| kokolia joined |

Facebook 
Southern Cross Love Song