☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 70493 |
|---|---|
| Name | Shino Suzuki |
| Other Names | 鈴木 詩乃(すずき しの) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Star Platinum |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | glasses, braids |
| Personality | |
| Age | 20 |
| Star Sign | Capricorn |
| Bust | 82cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shino Suzuki
Profile
Anime girl Shino Suzuki is a character from Star Platinum.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Kok joined |
SilverWolfKing rated Harem in the Labyrinth of Another World ★★★
|

Facebook 

Star Platinum
SilverWolfKing rated