Idilia Pathos is an unsorted character from Abuse Counterattack 5 known for 齐肩 綠色 hair and 棕色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71440 |
|---|---|
| Name | Idilia Pathos |
| Other Names | イディリア・パトス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| Tags | hairband, armor |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Weight | 65kg |
| Bust | 104cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Idilia Pathos
Profile
Idilia Pathos is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 綠色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 綠色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| splorg33 joined |
| kokolia joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5