Chisa Sakurai appears in Lingeries as an unsorted character with 齐肩 蓝色 hair and 紫色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 79173 |
|---|---|
| Name | Chisa Sakurai |
| Other Names | 桜井 千紗 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lingeries |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Asuka Houjou, 北条明日香, ほうじょう あすか |
| Tags | headband, glasses, pantyhose |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisa Sakurai
Profile
Chisa Sakurai is a character from Lingeries.
They have been indexed as 女性 成人 with 紫色 eyes and 蓝色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lmntrix joined |
| MeiMeiMei joined |
4
4
Facebook 
Lingeries