Maya Ijuuin appears in Spooky Pregnant School as an unsorted character with 齐肩 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82217 |
|---|---|
| Name | Maya Ijuuin |
| Other Names | 伊集院 真矢 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Spooky Pregnant School |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanami Yahata, 八幡七味, やはた ななみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maya Ijuuin
Profile
Maya Ijuuin is a character from Spooky Pregnant School.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Spooky Pregnant School