Budou is a character from Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- featuring 齐腰 棕色 hair and 棕色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 83181 |
|---|---|
| Name | Budou |
| Other Names | ぶどう |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukari Hirayama, 平山縁, ひらやま ゆかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | AB |
| Height | 158cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Budou
Profile
Budou is a character from Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-.
They have been indexed as 女性 青少年 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-