Misaki Muroto appears in Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~ as an unsorted character with 齐肩 紫色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84777 |
|---|---|
| Name | Misaki Muroto |
| Other Names | 室戸 美咲 (むろと みさき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Age | 26 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misaki Muroto
Profile
Misaki Muroto is a character from Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 紫色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |

Facebook 
Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~