One of the notable characters from Onee-chan wa Kushizashikou!? ~Atashi no Kui de Tsuranuite Ageru~, Crea Urado is recognized for 脖子 黑色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85531 |
|---|---|
| Name | Crea Urado |
| Other Names | 浦戸 クレア(うらど くれあ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Onee-chan wa Kushizashikou!? ~Atashi no Kui de Tsuranuite Ageru~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Crea Urado
Profile
Crea Urado is a character from Onee-chan wa Kushizashikou!? ~Atashi no Kui de Tsuranuite Ageru~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 黑色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Onee-chan wa Kushizashikou!? ~Atashi no Kui de Tsuranuite Ageru~