Miyu Yumizawa appears in Shin'yuu ga Kizukanu Uchi ni Kanojo o Netoru Boku as an unsorted character with 齐胸 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90621 |
|---|---|
| Name | Miyu Yumizawa |
| Other Names | 弓沢 美結(ゆみざわ みゆ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shin'yuu ga Kizukanu Uchi ni Kanojo o Netoru Boku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shion Aikawa, 藍河しおん, あいかわ しおん |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Yumizawa
Profile
Miyu Yumizawa is a character from Shin'yuu ga Kizukanu Uchi ni Kanojo o Netoru Boku.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |

Facebook 
Shin'yuu ga Kizukanu Uchi ni Kanojo o Netoru Boku