Kyouko Sakura is an unsorted character from Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~ known for 脖子 粉红色 hair and 粉红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92510 |
|---|---|
| Name | Kyouko Sakura |
| Other Names | 佐倉 京子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miu Hanayasu, 花安未羽, はなやす みう |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Sakura
Profile
Kyouko Sakura is a character from Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 粉红色 eyes and 粉红色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 粉红色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kokolia joined |
| johnphillipelliott joined |
ra2i3l faved The Strongest Job Is Apparently Not a Hero or a Sage, but an Appraiser (Provisional)!
|

Facebook 
Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~
ra2i3l faved