Saeko Kirishima appears in Mama no Tomodachi wa Mitsu no Aji ~Naisho no Doutei Kyouiku~ as an unsorted character with 齐肩 綠色 hair and 红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92693 |
|---|---|
| Name | Saeko Kirishima |
| Other Names | 霧島 冴子 (きりしま さえこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mama no Tomodachi wa Mitsu no Aji ~Naisho no Doutei Kyouiku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mizuki Inoue, 井上瑞樹, いのうえ みずき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saeko Kirishima
Profile
Saeko Kirishima is a character from Mama no Tomodachi wa Mitsu no Aji ~Naisho no Doutei Kyouiku~.
They have been indexed as 女性 成人 with 红色 eyes and 綠色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 綠色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Gotziya joined |

Facebook 
Mama no Tomodachi wa Mitsu no Aji ~Naisho no Doutei Kyouiku~