Sakuya Kudan is a character from Folklore of Kudan featuring 齐腰 黑色 hair and 黑色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93357 |
|---|---|
| Name | Sakuya Kudan |
| Other Names | 九段朔夜, くだん さくや |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Folklore of Kudan |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, ribbon tie |
| Personality | |
| Birthday | August 24 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 172cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakuya Kudan
Profile
Sakuya Kudan is a character from Folklore of Kudan.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黑色 eyes and 黑色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黑色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |

Facebook 
Folklore of Kudan