Asuka Kadokura appears in Pafu Pafu Sentou Monogatari! as one of the main characters with very long 蓝色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94396 |
|---|---|
| Name | Asuka Kadokura |
| Other Names | 門倉 明香 (かどくら あすか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Pafu Pafu Sentou Monogatari! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Asuka Kadokura
Profile
Asuka Kadokura is a character from Pafu Pafu Sentou Monogatari!.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 蓝色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| mangaka92 joined |
3
56
12
52
Facebook 
Pafu Pafu Sentou Monogatari!