Azusa Shinonome is a character from The inevitable destiny opened by an Atropos watch featuring 齐肩 金发 hair and 綠色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95001 |
|---|---|
| Name | Azusa Shinonome |
| Other Names | 東雲 梓(しののめ あずさ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The inevitable destiny opened by an Atropos watch |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shizuka Ishigami, 石上静香, いしがみ しずか |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | March 13 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 162cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azusa Shinonome
Profile
Azusa Shinonome is a character from The inevitable destiny opened by an Atropos watch.
They have been indexed as 女性 成人 with 綠色 eyes and 金发 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
The inevitable destiny opened by an Atropos watch