Kokoro Kiryuu is an unsorted character from Haitoku to Yokubou no Aida de ~Tsumi ni Nureru Onna~ known for 齐胸 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95598 |
|---|---|
| Name | Kokoro Kiryuu |
| Other Names | 桐生 心 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Haitoku to Yokubou no Aida de ~Tsumi ni Nureru Onna~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kokoro Kiryuu
Profile
Kokoro Kiryuu is a character from Haitoku to Yokubou no Aida de ~Tsumi ni Nureru Onna~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| johnphillipelliott joined |
ra2i3l faved The Strongest Job Is Apparently Not a Hero or a Sage, but an Appraiser (Provisional)!
|

Facebook 
Haitoku to Yokubou no Aida de ~Tsumi ni Nureru Onna~
ra2i3l faved