Ria Souma appears in Kin'iro Loveriche as one of the main characters with 齐肩 金发 hair and 红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97922 |
|---|---|
| Name | Ria Souma |
| Other Names | 僧間 理亜 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kin'iro Loveriche |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 150cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ria Souma
Profile
Ria Souma is a character from Kin'iro Loveriche.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 金发 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kin'iro Loveriche