One of the notable characters from Love Commu, Yuma Kasuga is recognized for 脖子 紫色 hair and 蓝色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 98108 |
|---|---|
| Name | Yuma Kasuga |
| Other Names | 春日 弓真 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Love Commu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | September 25 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 164cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuma Kasuga
Profile
Yuma Kasuga is a character from Love Commu.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 紫色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |
| lmntrix joined |
| MeiMeiMei joined |

Facebook 
Love Commu