Izana Souma appears in Aquatic Mercury as one of the main characters with very long 金发 hair and 紫色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98918 |
|---|---|
| Name | Izana Souma |
| Other Names | 相馬 いざな |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Aquatic Mercury |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Izana Souma
Profile
Izana Souma is a character from Aquatic Mercury.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LadyDB joined |
| lmntrix joined |
| MeiMeiMei joined |

Facebook 
Aquatic Mercury