Mika Sasaki is a character from Chijou na Ichigo featuring very long 褐色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99717 |
|---|---|
| Name | Mika Sasaki |
| Other Names | 佐々木 美香 (ささき みか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chijou na Ichigo |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | June 9 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 162cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 94cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Sasaki
Profile
Mika Sasaki is a character from Chijou na Ichigo.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 褐色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 褐色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Udisk joined |

Facebook 
Chijou na Ichigo