Anya appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with 齐胸 白色 hair, 蓝色 eyes, and horns ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94008 |
|---|---|
| Name | Anya |
| Other Names | アーニャ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | dragon, princess, wings, tail, blunt bangs, sword, dress, cleavage, boots |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anya
Profile
Anya is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 白色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 白色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | (永恒) |
| 猫耳 | Horns |
Relations | Relations Graph
True form of Dorania
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis