Hotaru Kurebayashi is a hauptcharakter character from Reijuu no Seifuku known for kinnlang rot hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 145223 |
|---|---|
| Name | Hotaru Kurebayashi |
| Other Names | 紅林 蛍 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Reijuu no Seifuku |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Cup Size | E |
| Waist | 59cm |
| Hips | 90cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotaru Kurebayashi
Profil
Hotaru Kurebayashi is a character from Reijuu no Seifuku.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Rot hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
65
94
55
Facebook 
Reijuu no Seifuku