Yuri Kogawa is a unsortiert character from Hitozuma Netori Sharing known for brustlänge blond / gelb hair and grün eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88635 |
|---|---|
| Name | Yuri Kogawa |
| Other Names | 胡川 友梨(こがわ ゆり) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Hitozuma Netori Sharing |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 163cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 29 |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuri Kogawa
Profil
Yuri Kogawa is a character from Hitozuma Netori Sharing.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Grün eyes and Blond / Gelb hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
Hitozuma Netori Sharing
SKyongmania faved