☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 89147 |
|---|---|
| Name | Nohana Shiga |
| Other Names | 四賀 のはな (しが のはな) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Amaekata wa Kanojo Nari ni. |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 152cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nohana Shiga
Profil
Anime girl Nohana Shiga is a character from Amaekata wa Kanojo Nari ni..
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Blond / Gelb hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Genshin Impact ★★★★★
|

Facebook 

Amaekata wa Kanojo Nari ni.
Natsumimi rated