☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 93185 |
|---|---|
| Name | Uka |
| Other Names | 羽華(うか) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Haha Ranman |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Miki Kohinata, 小日向みき, こひなた みき |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 152cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 79cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Uka
Profil
Anime girl Uka is a character from Haha Ranman.
They have been indexed as Weiblich Teen with Gelb eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Elias rated Chitose Is in the Ramune Bottle ★★★★★
|
| monkedfluffy joined |

Facebook 

Haha Ranman
Elias rated