Lilia Iizuki appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! as a hauptcharakter character with hüfte oder länger pink hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 96014 |
|---|---|
| Name | Lilia Iizuki |
| Other Names | 伊々月 リリア |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 148cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 74cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lilia Iizuki
Profil
Lilia Iizuki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Pink hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |
11
27
9
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!