Rika Shizaki appears in Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER- as a unsortiert character with kinnlang schwarz hair and rot eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97648 |
|---|---|
| Name | Rika Shizaki |
| Other Names | 師崎 理香 (しざき りか) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | shizuku, , しずく |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rika Shizaki
Profil
Rika Shizaki is a character from Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Schwarz hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-