|
☰ Links
|
|
| ID | 106149 |
|---|---|
| Name | Mako Yumegasaki |
| Other Names | 夢ヶ崎 魔恋, ゆめがさき まこ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | ribbon tie, school uniform, ponytail, cheek curls |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Yumegasaki
Profil
Anime girl Mako Yumegasaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Orange eyes and Braun hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Orange | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Elias rated Goblin Slayer ★★★★★
|
Elias faved Goblin Slayer
|
11
18
14
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!
Elias rated