Itsuki is a hauptcharakter character from Transforming Girls known for zur taille blau hair and blau eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 121938 |
|---|---|
| Name | Itsuki |
| Other Names | 衣月 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Transforming Girls |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Kana Hanazawa, 花澤香菜, はなざわ かな |
| Tags | school uniform, blunt bangs, mole, thighhighs, hime cut |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | July 5 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 163cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 85cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Itsuki
Profil
Itsuki is a character from Transforming Girls.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blau hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Also from Transforming Girls
Kawaii or NOT?!
| avroravo joined |
1
1
Facebook 
Transforming Girls