Rui Aoshima is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids featuring kinnlang blau hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62849 |
|---|---|
| Name | Rui Aoshima |
| Other Names | 蒼嶋 ルイ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Tags | crop top, midriff, necklace |
| Persönlichkeit | |
| Height | 167cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rui Aoshima
Profil
Rui Aoshima is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Blau hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids