Natsuko Houjou is an unsorted character from Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ known for 肩まで 緑 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84785 |
|---|---|
| Name | Natsuko Houjou |
| Other Names | 法条 夏子 (ほうじょう なつこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuko Houjou
プロフィール
Natsuko Houjou is a character from Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 緑 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 緑 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ (2017)
Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~ (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
/from/はらかつ!2 ~子作りエッチでお悩み解決~/uploads/chars/39134-608510481.jpg)
Facebook 