Inori Mihama is one of the main characters from Sono Hi no Kemono ni wa, known for 腰まで / 腰より 白 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98057 |
|---|---|
| Name | Inori Mihama |
| Other Names | 深浜 祈莉 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sono Hi no Kemono ni wa, |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sakura Yonaga, 夜長桜, |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | February 22 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 152cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Weight | 45kg |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Inori Mihama
プロフィール
Inori Mihama is a character from Sono Hi no Kemono ni wa,.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and 白 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| SpinebusterHHH joined |
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 
Sono Hi no Kemono ni wa,