Hisui Futaba is a character from Ichiban Janakya Dame Desu ka!? featuring very long blonde hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62467 |
|---|---|
| Name | Hisui Futaba |
| Other Names | 二葉 翡翠 (ふたば ひすい) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ichiban Janakya Dame Desu ka!? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | boots, dress |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | June 26 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Role | Osananajimi |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hisui Futaba
Profile
Hisui Futaba is a character from Ichiban Janakya Dame Desu ka!?.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Ichiban Janakya Dame Desu ka!?
Luna_Bakugo faved