Yuuna Kamiizumi is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- featuring very long black hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76515 |
|---|---|
| Name | Yuuna Kamiizumi |
| Other Names | 上泉 優菜, かみいずみ ゆうな |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Tags | school uniform, twintails, ahoge, ribbon, stockings |
| Personality | |
| Birthday | June 10 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuna Kamiizumi
Profile
Yuuna Kamiizumi is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-