Minami Izawa appears in Pure★Goddess-! "Mate Me Please, Sir-!" as an unsorted character with short Фиолетовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 100206 |
|---|---|
| Name | Minami Izawa |
| Other Names | 井沢 南 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pure★Goddess-! "Mate Me Please, Sir-!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shinano Kawai, 河合しなの, かわい しなの |
| Теги | shrine maiden, twintails, hair bobble, spiky hair |
| Личность | |
| Height | 158cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Age | 19 |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minami Izawa
Профиль
Minami Izawa is a character from Pure★Goddess-! "Mate Me Please, Sir-!".
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Фиолетовый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 