☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 104569 |
|---|---|
| Name | Aseshina |
| Other Names | アセシナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Venus Eleven Vivid! |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | March 5 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 149cm |
| Weight | 37kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aseshina
Профиль
Anime girl Aseshina is a character from Venus Eleven Vivid!.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Серый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 
