Kaho Yoshimi is one of the main characters from Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~ known for very long Розовый hair and Розовый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 105103 |
|---|---|
| Name | Kaho Yoshimi |
| Other Names | 吉見 夏帆 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaho Yoshimi
Профиль
Kaho Yoshimi is a character from Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Розовый eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |

Facebook 
Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~